Windows 8.1'de iki ayrı kullanıcı hesabı nasıl oluşturulur?

Daha fazla  
Selam, küçükken annem bilgisayara bir sürü şey indiriyorsun diye 2 farklı giriş eklemişti çocuklar ve Normal diye. Çocuklar kısmında çok bir yetki yoktu hiçbir şey indiremiyorduk normal kısmın ise şifresi vardı. İkisinin de masaüstü vs farklıydı. Bunu şu an 8 yıl sonra bilgisayara tekrar yapmak istiyorum kardeşim ve ben diye nasıl yapacağım? Annem onu Windows 7'deyken video izleyerek vs yapmış şu an Windows 8.1 nasıl yapabilirim? İnternette arattım ama istediğimi bulamadım ne aratmam gerektiğini de çok bilmiyorum, Windows 7'deyken bilgisayarı açınca iki farklı giriş ikonu çıkıyordu birini seçip giriyordum.

Selam, küçükken annem bilgisayara bir sürü şey indiriyorsun diye 2 farklı giriş eklemişti çocuklar ve normal diye. Çocuklar kısmında çok bir yetki yoktu hiçbir şey indiremiyorduk normal kısmın ise şifresi vardı. İkisinin de masaüstü vs farklıydı. Bunu şu an 8 yıl sonra bilgisayara tekrar yapmak istiyorum kardeşim ve ben diye nasıl yapacağım? Annem onu Windows 7'deyken video izleyerek vs yapmış şu an Windows 8.1 nasıl yapabilirim? İnternette arattım ama istediğimi bulamadım ne aratmam gerektiğini de çok bilmiyorum, Windows 7'deyken bilgisayarı açınca iki farklı giriş ikonu çıkıyordu birini seçip giriyordum.

Çalıştır'ı açın çalıştıra "netplwiz" yazıp enter tuşuna basın "kullanıcı hesapları" programına geleceksiniz. Oradan ekle tuşuna basıp hesabınızı ekleyin.

Çalıştır'ı açın çalıştıra "netplwiz" yazıp enter tuşuna basın "kullanıcı hesapları" programına geleceksiniz. Oradan ekle tuşuna basıp hesabınızı ekleyin.

Hocam dediğinizi yaptım iki farklı giriş ekledim ama bilgisayar açılırken seçim ekranı gelmiyor seçim ekranı nasıl ekleyebilirim?

Hocam dediğinizi yaptım iki farklı giriş ekledim ama bilgisayar açılırken seçim ekranı gelmiyor seçim ekranı nasıl ekleyebilirim?

netplwiz.png

Tik'i işareleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı