Windows 8.1'de Valorant sorunsuz çalışır mı?

AzReAl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sistemimi Windows 8.1'e yükseltmek istiyorum Windows 7'de Valorant açılmıyor sizce çalışır mı ya da Valorant sistem gereksinimlerinde Windows 8 yazıyordu nasıl bir şey detaylı anlatabilecek var mı?

Sisteminiz nedir? Ekran kartınız Direct X11 destekli değilse Windows 10 bile yapsanız açılmaz.

Sistemin nedir? Evet Valorant, Windows 8.1 ile uyumlu. Ekran kartın DirectX 11 destekliyorsa oynayabilirsin. Sistem önemli.

Intel i3, GT 710 ve 2x2 = 4 GB RAM var. Şimdi DxDiag'dan baktım yani DirectX sürümü DirectX 11 yazıyor, yani sıkıntı olmaz, değil mi?

Sisteminiz nedir? Ekran kartınız Direct X11 destekli değilse Windows 10 bile yapsanız açılmaz.

Windwos 10 kullanıyordum, Windows 7'ye düşürdüm çok RAM yediği için. Windows 10 açılıyordu. Sistemi yazdım. DirectX sürümü Direct X 11 yazıyor. Sıkıntı olmaz yani, değil mi?

Sisteminize bağlı. İşletim sistemi açısından soruyorsanız: Windows 7 ve üstü olan tüm işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Peki Windows 8 artık kullanılmıyor mu? Windows 8 farklı bir şey mi, yoksa Windows 8 artık Windows 8.1 mi oldu?

Yeni konular

Geri
Yukarı