Çözüldü Windows 8.1'deki dosyalar oyunlar tamamıyla nasıl Windows 10'a aktarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swollen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dual boot ile Windows 10 kurdum. Beğenmezsem geri denebileyim diye. Şimdi beğendim. Ve performansta sıkıntı yok. Windows 8.1'i tamamıyle nasıl Windows10'a aktarırım?
  • 4 GB RAM.
  • ATI HD 3450.
  • AMD Athlon X2 64 Dual Core 4600+
  • 240GB Kingston suv400s3724.

1649844694428.png

Çözüm
Dual boot olarak devam edeceksen programları tekrar kurmak gerekir. Dosyalarını kendin diğerine kopya edebilirsin. Sadece Windows 10 ile devam etmek istersen yükseltme yapabilirsin. Bu şekilde dosyalar ve programlar silinmeden Windows 10 güncellemiş olursun. İyi Sosyaller.
Dual boot ile Windows 10 kurdum. Beğenmezsem geri denebileyim diye. Şimdi beğendim. Ve performansta sıkıntı yok. Windows 8.1'i tamamıyle nasıl Windows10'a aktarırım?
  • 4 GB RAM.
  • ATI HD 3450.
  • AMD Athlon X2 64 Dual Core 4600+
  • 240GB Kingston suv400s3724.

Eki Görüntüle 1358552

Technopat YouTube kanalında var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyurun.

Hocam boyle değil yanlış anladınız. Windows 8.1 diski yerel disk olan. Ben bunun içindekileri tamamıyle Windows 10a aktarmaya bahsediyorum.

Hocam boyle değil yanlış anladınız. Windows 8.1 diski yerel disk olan. Ben bunun içindekileri tamamıyle Windows 10a aktarmaya bahsediyorum.

Tamamiyle derken dosyalarını oyunlarını alırsın. Diğer türlü yükseltme yapmadığın sürece programlarını tekrar kuracaksın.

Dual boot olarak devam edeceksen programları tekrar kurmak gerekir. Dosyalarını kendin diğerine kopya edebilirsin. Sadece Windows 10 ile devam etmek istersen yükseltme yapabilirsin. Bu şekilde dosyalar ve programlar silinmeden Windows 10 güncellemiş olursun. İyi Sosyaller.

Çözüm
Dual boot olarak devam edeceksen programları tekrar kurmak gerekir. Dosyalarını kendin diğerine kopya edebilirsin. Sadece Windows 10 ile devam etmek istersen yükseltme yapabilirsin. Bu şekilde dosyalar ve programlar silinmeden Windows 10 güncellemiş olursun. İyi sosyaller.

Teşekkür ediyorum. En derli toplu mesaj olduğu için çözüm işaretliyorum.

Geri
Yukarı