Windows 8.1'den 7'ye dönme

yusufegekaya0

Decapat
Yer
Karabük/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İşletim Sistemi: Windows 11 Home 64 Bit
İşlemci: İ511400H
Ekran Kartı: GTX 1650Tİ
Ram: 16 Gb 8X2
Ssd 1: Micron 512 Gb Ssd
Ssd 2: Kioxia Exceria G2 1Tb Ssd
Mouse: Logitech G102
MousePad: SteelSeries QCK Medium
Kulaklık: Apple 3.5 Mm Earpods
Meslek
Öğrenci / İçerik Üreticisi
Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlar, Acer notebook kullanıyorum. 4 GB RAM var. 350 GB HDD, 1 GHz İşlemci var. Bilgisayar 2012 model bir bilgisayar. Ben bilgisayarı ilk aldığım zaman bana Windows 8.1 Single Language 64 Bit ile geldi. Ben de şimdi orijinal Windows 7'ye geçmek istiyorum. Bu mümkün mü?

Baktım şu an, işlemciniz DDR3, 1066 MHz RAM destekliyor ve maksimum 1.33 GHz saat hızına ulaşabiliyor. Windows 8.1'de kalmanız uygun olacaktır. Oyunların kasması konusu ise zararlı veya gereksiz dosya veya ısınma kaynaklı olabilir.

Baktım şu an, işlemciniz DDR3, 1066 MHz RAM destekliyor ve maksimum 1.33 GHz saat hızına ulaşabiliyor. Windows 8.1'de kalmanız uygun olacaktır. Oyunların kasması konusu ise zararlı veya gereksiz dosya veya ısınma kaynaklı olabilir.
Laptop soğutucu kullanıyorum 2 ayda bir temiz kurulum yapıyorum
Birde Metin2 neden kasar peki
Birde Windows 10 a geçeyimmi sence acer aradım uyumsuz diyor ama microsoft geçmemi öneriyor

Metin2 optimizasyon sorunu var bildiğim kadarıyla.

Sürücüler uyuyorsa sorun olmaz. Windows 10 sl X32 iyi olur.
Daha önce denemek için yükledim sürücülerin hepsini yükledi ama ben 64 bitim 32 bit yüklermi
Metin2 optimizasyon sorunu var bildiğim kadarıyla.

Sürücüler uyuyorsa sorun olmaz. Windows 10 sl X32 iyi olur.
Birde 32 bit 3 GB üstü görmüyor diyorlar ama bende 4 GB RAM var sıkıntı olurmu

Kusura bakmayın cevap veremedim. Işım vardı. Iyi seçim yapmışsınız. Işlemciden dolayı biraz kasabilir hocam. Gereksiz hizmetleri kapatma konusuna bakabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim yardımın için Windows 10 yükledim çok kastı tekrar 8.1 sl 64 bite geçtim

Geri
Yukarı