Windows 8.1'den Windows 10'a hemen geçmek mantıklı mı?

spikespiegel104

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Forumda bu soruları karşılayan tonlarca soru cevap var fakat 1 sorumu bulduğumda diğerini aramak için 10-20 sayfa katediyorum ve bu durumdan sıkıldım. Sorularımı toplu halde cevaplarsanız teşekkür ederim. Umarım forumda cevapları var demezsiniz.

1:Windows 8.1 den Windows 10'a geçiş ücretsiz mi olacak?
2:Eğer bu geçiş ücretsiz olacaksa kullanacağımız sürüm deneme sürümü gibi bir şey mi olacak?
3:Windows 10 rezerve edin seçeneğini ne zamana kadar aktif etmem gerekiyor?
4:Windows 10 ilk çıkacağı gün kurmak ne kadar sağlıklı olur?
5:Windows 8.1 ile Windows 10 arasındaki farklar ve performans farkı nedir?
6:Sizce 8.1'den 10 a geçmeli miyim?

Şu an aklımda olan sorular bunlar eğer aklıma bir kaç soru daha takılırsa ekleyeceğim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Eğer orijinal işletim sistemine sahipseniz evet.
2. Deneme sürümü değil tam sürüm olacak.
3. Rezerve seçeneğini istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz ancak işletim sistemi çıktıktan sonra 1 yıl içinde yükseltme yapmazsanız ücret talep edilecek.
4. Zaten çıktığı ilk gün bütün herkes alamayacak. Sıra ile verilecek sunucuların çökmemesi amaçlı Microsoft böyle bir önlem almıştı.
5. DirectX 12 en büyük yenilik olacak. 12 Destekli oyunlarda performans artışı olacak.
6. Bu sana kalmış bir soru. Ben geç derim sen geçer beğenmeyebilirsin.

Windows 10'u Alın Bildirimi Nedir? Ücretsiz Rezervasyon Ne Anlama Gelir? | Technopat Sosyal

Bu konuda yardımcı olur umarım.

1. Lisanslı ise evet.
  2. Hayır deneme sürümü değil. Windows 10'a geçiş yaptığınızda süresiz kullanabileceksiniz.
  3. 1 yıl içerisinde geçmen lazım.
  4. Bunu çıkınca göreceğiz.
  5. Bana göre en büyük fark DX12 olacak.
  6. Geçmezsen DX12 gibi nimetlerden mahrum kalacaksın. Yenilik her zaman daha iyidir.

1:Evet ücretsiz olacak.
2:Hayır deneme sürümü olmayacak. Tam sürüm olacak
3:En iyisi kendisinin silinmesi
4:Hemen geçmek bence mantıklı değil.
5:Söylenilenlere inanırsak Windows 10 DirectX 12 destekleyeceğinden daha performanslı olacak.
6:En iyisi 29 temmuz'u beklemek. Sonra rahatlıkla geçebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı