Windows 8.1'den Windows 10'a nasıl geçilir?

jaff34

Kilopat
Arkadaşlar konuyu uzatmadan. Şimdi ben Windows 8.1 kullanıyorum (orijinal) fakat Windows 10 güncellemesi halen gelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. Birde sizce Windows 10'a geçmem iyi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumdaki yükseltme bildirimi gelmedi yöntemini uygulayın veya Windows 10 Medya oluşturma aracı ile yükseltme yapın. Windows 8.1'den Windows 10'a geçip kendiniz karar verin. Geri dönme şansınız var. Ben charms menüsü el alışkanlığı dışında adaptasyon sorunu çekmedim. Artık charms yerine bildirim ikonuna tıklıyorsunuz.

Arkadaşlar konuyu uzatmadan. Şimdi ben Windows 8.1 kullanıyorum (orijinal) fakat Windows 10 güncellemesi halen gelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. Birde sizce Windows 10'a geçmem iyi olur mu?
Aynı sorunu yaşayan bir arkadaşla sorunu çözmeye çalışmıştık. USB veya yanında yeterli boyutta diski olmadığı için sıfırdan kuramadı Windows 10'u. Sonra da şöyle bir yöntem denemiş kendisi, .iso'yu indirmiş, Daemon Tools gibi bir program ile açıp Windows 8.1 üzerinden kurmuş rahat bir şekilde. Şu an kullanıyor, hiç bir sorunu yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı