Windows 8.1'den Windows 10'a yükseltememe sorunu

EmreSaGLaM

Hectopat
Daha fazla  
Herkese günaydın.

Laptopumda Windows 8.1 pro kullanıyorum ( orijinal ) Windows 10'a geçmek istediğimde çok çok farklı hatalar aldım 3 veya 4 gündür Windows 10'a yükseltmeye çalışıyorum tüm hataları çözümledim ama artık bıktım hata üstüne hata alıyorum. Birini çözüyorum bir başka hata geliyor şimdi ise: Windows 10 yüklenemedi kod 80240031 hatası forumda araştırma yaptım ve bir şeyler buldum onları deniyorum, ama bunu hallettikten sonra illa bir hata daha çıkacak onun için hatasız baş ağrım olmadan dosyalarım çizimlerim yani her şeyim yerinde durarak başka nasıl geçebilirim Win 10'a? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal yükseltme kesinlikle önermiyoruz. Aksi halde birçok sorunla boğuşabilirsiniz. En iyisi temiz yükseltme ve temiz kurulumdur. Elinizdeki Windows 8.1 keyini alın. Windows 10'u Microsoft üzerinden indirin. Daha sonra Rufus ile USB'ye yazdırın. Elinizdeki key ile kurulum yapabilirsiniz.

Normal yükseltme kesinlikle önermiyoruz. Aksi halde birçok sorunla boğuşabilirsiniz. En iyisi temiz yükseltme ve temiz kurulumdur. Elinizdeki Windows 8.1 keyini alın. Windows 10'u Microsoft üzerinden indirin. Daha sonra Rufus ile USB'ye yazdırın. Elinizdeki key ile kurulum yapabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler, biraz geç oldu kusura bakmayın :) bi sorum daha vardı elimde ki key ile istediğim zaman win10'a geçebilir miyim? 29 Temmuz son tarih diyiyorlar, ama ben elimde ki key ile istediğim zaman geçiş yapabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı