Windows 8.1'den Windows 10'a yükseltilirse oyunlarda FPS düşer mi?

• Konuyu başlatan SwaK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 211

SwaK

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB 1333 Mhz
Ekran kartı
GeForce GT 630M
Anakart
MB55IN
İşlemci
İntel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50ghz 2.50 ghz
Merhaba, ben yaklaşık 1 yıldır Windows 8.1 kullanıyordum fakat artık güncelleme almadığı için ve biraz eski geldiği için Windows 10'a yükseltmek istiyorum.

Windows 10'a yükseltsem genel olarak performans ve oyunlarda çok fazla FPS düşüşü yaşar mıyım?

Merhaba, ben yaklaşık 1 yıldır Windows 8.1 kullanıyordum fakat artık güncelleme almadığı için ve biraz eski geldiği için Windows 10'a yükseltmek istiyorum.

Windows 10'a yükseltsem genel olarak performans ve oyunlarda çok fazla FPS düşüşü yaşar mıyım?

SSD yoksa tavsiye etmem hocam çok kanser ediyor disk kullanımı vs çok artıyor.

8.1 senin için daha verimli olacaktır

8.1 de oyun modu eklentisi olmadığından düşük FPS verebiliyor ayrıca bazı performansa dayalı eklentiler 8.1 de yok o yüzden Windows 10'a geçmeni öneririm.

8.1 de oyun modu eklentisi olmadığından düşük FPS verebiliyor ayrıca bazı performansa dayalı eklentiler 8.1 de yok o yüzden Windows 10'a geçmeni öneririm.

Alakası yok Windows 10'da gereksiz telemetri, Store uygulamaları zaten bilgisayarın performansını çürütüyor eğer SSD yoksa Windows 10 önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı