Windows 8.1'e Geçmek İstiyorum

Mümin Alan

Kilopat
Makaleler
46
Daha fazla  
Windows 8.1 RTM olarak indirmek ve kurmak istiyorum. İşletim sistemim Windows 7 Starter. Neler yapmam gerektiğini adım adım detaylı bir şekilde anlatan arkadaşalar olursa çok memnun olurum.

Forumda ve Youtube kanallarında bir sürü kurulum içeriği bulabilirsiniz. Örneğin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumda ve Youtube kanallarında bir sürü kurulum içeriği bulabilirsiniz. Örneğin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yasal yollarla (son internet yasasına göre) Windows 8.1 ücretsiz edinmem mümkün mü ?

Windows 8.1'e geçmek için öncelikle internetten windows 8.1'i indirmeniz gerekiyor. Sonra Windows 7 usb dvd download tool programı ile indirdiğiniz windows 8 i flash disk veya dvd'ye kopyalayın.

Daha sonra ise bilgisayarı açar açmaz del veya f2 tuşu (bilgisayara göre farklılık gösterebilir) ile bios girin ve boot sekmesine gelin. Flash diski veya dvd'yi ilk sıraya alın f10 basın ve çıkın. Bilgisayar yeniden başlayacaktır ve önünüze Windows 8 kurulum ekranı gelecektir kolay gelsin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı