Windows 8.1'e gelen güncelleme

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Evet HDD mağdurlarından birisi olarak Windows 8.1 kurdum. Kurduktan 2 gün sonra güncelleme geldi. 59 şey güncellemiş. 30 dakika kadar sürdü güncellemesi. Açtım bilgisayarı sadece Edge ve 2 tane sürücü kurmuş. Bu işletim sistemine en son ne zaman güncelleme geldi adam akıllı? 2014'te kullanırken de her şey aynıydı. Onu geçtim disk arada sırada System tarafından %100 kullanmaya başladı. Windows 7 desteği kesildi zaten. Windows 10 1809'dan sonra yormaya başladı.

Zaten öncesinin de desteği kesildi. Sürücü eksiği de var. Laptopumun kendi sitesinden indiriyorum. Windows 7 sürücüsü indirmek zorunda kalıyorum. Şaka gibi Windows 7 de ekran kartımın sürücü desteği halen devam ediyor. O sürücüyü Windows 8.1'e kuramıyorum bile hata veriyor. Mecburen 2017 ReLive sürümünü kullanmak durumunda kalıyorum. 4 senelik sürücüyü.

Neden 2009'da kalan bir işletim sisteminin desteği devam ederken 2014'teki işletim sistemi ekran kartının ilk çıktığı zamandaki sürücüyü kullanmak zorunda? Eskilerin işletim sistemi geride kalmaya başladı.

Son düzenleme:
İfadeler: YFK
Windows 7 çok rağbet görüyor o yüzden hala driver çıkıyor Windows 8 serisi pek tutmadığı için driver pek yok.

Eğer fazla oyun oynamıyorsanız sisteminizle uyumlu Linux dağıtımı kurabilirsin. Bende Windows 8.1 kullanan biri olarak bana 93 güncelleme gelmişti, 35-36 sını yapıp zorla kapattım sonra da Updateyi kapattım.

Windows 7 çok rağbet görüyor o yüzden hala driver çıkıyor Windows 8 serisi pek tutmadığı için driver pek yok.
Hocam Windows 7 son update kurmadıkça kernel hatası ve Valorant girmeme sorunu oluyor zaten ucundan yırtmış hala rağbet görmesi çok garip.

Hocam Windows 7 son Update kurmadıkça kernel hatası ve Valorant girmiyor oluyor zaten ucundan yırtmış hala rağbet görmesi çok garip.

Destek sürseydi hala tercihim Windows 7

Eğer fazla oyun oynamıyorsanız sisteminizle uyumlu Linux dağıtımı kurabilirsin. Bende Windows 8.1 kullanan biri olarak bana 93 güncelleme gelmişti, 35-36 sını yapıp zorla kapattım sonra da Updateyi kapattım.
Hem yıllardır Windows kullandım hem de en kolaylarından Manjaro kurdum Manjaroyu sökmüş biriyle bile beceremedim kullanmayı.
Destek sürseydi hala tercihim Windows 7
Benim de Windows 7 olurdu. Ek olarak görünüm daha minimal olsaydı.

Eğer fazla oyun oynamıyorsanız sisteminizle uyumlu Linux dağıtımı kurabilirsin. Bende Windows 8.1 kullanan biri olarak bana 93 güncelleme gelmişti, 35-36'sını yapıp zorla kapattım sonra da Update'yi kapattım.

Bende de Windows 8 var ama Update'de 80072EFE hatası alıyorum bende kuramıyorum güncellemeleri.

Windows 8.1 kullananlara söylüyorum. En güncel ISO'yu kullanın. Hiç Windows Update yapmayın, yapmanıza gerek yok. Sadece Visual C net frawework vb. kurun işinzi görecektir.
Bende Intel HD 3000 driver vardı. 7, 8.1 ve 10 sürümleridenedim ve hepsi uymuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…