Çözüldü Windows 8.1'e güncelleyince sürücüler gider mi?

• Konuyu başlatan kenan1945
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

kenan1945

Ziyaretçi
Şu an bilgisayarımda Windows 8 yüklü ve Windows 8.1 e güncellemek istiyorum. Fakat aklıma takılan bazı sorunlar var.
Bilgisayarımı Windows 8.1 e güncellersem bilgisayarımda yüklü olan dirverler (ekrankartı,ses kartı vs) gider mi?
Birde hala 8.1 in problemleri var mı ya da donanım konusunda problem yaşar mıyım.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yaşamazsın. Var olan driver 8.1 ile uyumlu ve daha güncel sürümü yok ise kalır. Daha güncel ve 8.1 ile uyumlu sürümü varsa güncelleştirme yaparken zaten kendini günceller. Problem yaşamazsın, güncellemeni öneririm.

Hocam siz önerdiğiniz için güncelleyeceğim. Yarın tekrar bilgilendiririm. Birde 8.1 e güncelledikten sonra yani tekrardan driver indirip kurmama gerek yokmu?
Varsa yeni sürümleri kendisimi günceller. Ben öyle anladım.

En günceli veya en güncele yakını Windows update ile bulup yükler.

https://www.technopat.net/forum/aygit-suruculeri/13029-technopat-driver-guncelleme-hizmeti.html bu hizmet ile de daha güncelleri varsa güncelleştirebilirsin. Driver sorunu yaşayacağını sanmıyorum. Bu işlemlerden sonra driver ile ilgili bir problem yaşarsan yardımcı olurum sana.
Hocam ilginizden dolayı teşükkür ettim. Yarın haberleşelim.

- - - Güncellendi - - -

Hocam tekrar ben. Başınızı ağrıtıyorum ama. Şu anda Windows 8.1'e güncelliyorum bilgisayarı. İnternetim çok hızlı olmasına rağmen, güncelleştirmeyi çok yavaş inidiriyor. Hızlandırmak için var mı yapılacak bir sey ?

Bilgisayarımı windows 8.1 e güncelledim. Driverleri da kendisi güncelledi. Techonopat ailesine ilgi ve alakalarından dolayı teşekür ederim.

- - - Güncellendi - - -

Şu an yeni bir sorun saptadım. Masaüstünde sağ tık yapıp grafik özelikleri ya da değiştirilebilir grafikleri yapılandır dediğimde catalyst control center başlatılamıyor. "Catalys conrol center kullanılarak yapılandırılabilecek başka ayar bulunmamaktadır" uyarısı alıyorum. Nasıl çözebilirim? Bu nedemektir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı