Windows 8.1'e Intel UHD 620 sürücü kurulur mu?

Merhaba değerli sosyalliler şu anda size Intel UHD Graphics 620 sürücüsünü yüklemeyi göstereceğim hazırsanız hemen geçelim.
İlk öncelikle şu linkten Driver'i indirin:IntelUHD_for_W7x64_8thGenMobileOnly_FLAN.DRE.rar
Ve sonra bunu WinRAR'ya da 7-ZIP gibi bir programla ayıklayın. Ve dosyayı açın. Ve Graphics klasöründen igdlh64 dosyasını bulun.
Ve sağ tıklayıp birlikte aç ile not defteri ile açın ve sırasıyla aygıt yöneticisi-özellikler-açıklama ve donanım kimliklerinden numaranızı bulun.

Ekran Alıntısı.PNG

Bende 5917 yazıyor sizde 5916 yazabilir sonra igdlh64 klasörüne tekrardan gelin ve sizin numaranıza göre şunu yapın ama bunu Windows 8.1 bölümünün sonuna yapıştırın:
5916:%ikblultgt2% = iskld_w81_ds, PCI\VEN_8086&DEV_5916
5917:%ikblultgt2% = iskld_w81_ds, PCI\VEN_8086&DEV_5917
Ve bunları Windows 8.1 bölümüne ekledikten sonra kaydedin ve sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırakın.
Öneri video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve sonra aygıt yöneticisinden güncelleyin.

Şu anda yaptığınızı pek çözemedim. Ama eski G41 onboard sürücüsü Windows 10'a bile kurulabiliyor. Windows 8.1 için normal şekilde güncel sürücü kurulabileceğini düşünüyorum normal bir sekilde.

Galiba ilk makaleniz. Başlangıç için iyi olmuş ama daha iyisini bekleriz sizden.

Şu anda yaptığınızı pek çözemedim. Ama eski G41 onboard sürücüsü Windows 10'a bile kurulabiliyor. Windows 8.1 için normal şekilde güncel sürücü kurulabileceğini düşünüyorum normal bir çekilde.

Galiba ilk makaleniz. Başlangıç için iyi olmuş ama daha iyisini bekleriz sizden.

Teşekkür ederim ilk defa makale yazıyorum ama ben güncel sürücüyü kuramadığım için bu makaleyi yazmak istedim.

Şu anda yaptığınızı pek çözemedim. Ama eski G41 onboard sürücüsü Windows 10'a bile kurulabiliyor. Windows 8.1 için normal şekilde güncel sürücü kurulabileceğini düşünüyorum normal bir sekilde.

UHD 620'nin resmi olarak Windows 10 aşağısı ile uyumlu sürücüsü yok diye biliyorum, bu yüzden bu makaleyi yazmıştır. Eski GPU'lar ileriye dönük sürücüleri olabilir ama yeni GPU'lar geriye dönük olmaz.

UHD 620'nin resmi olarak Windows 10 aşağısı ile uyumlu sürücüsü yok diye biliyorum, bu yüzden bu makaleyi yazmıştır. Eski GPU'lar ileriye dönük sürücüleri olabilir ama yeni GPU'lar geriye dönük olmaz.

O zaman başarılı bir makale olmuş diyebiliriz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı