Windows 8.1'e PowerPoint 2007 indirilir mi?

İndirilir ve kurulur. Windows 10'a Office 2003 kuruluyor 8.1'e 2007 neden kurulmasın? (Not: 2019 kullanıyorum.)

İndirdiğim site Office dosyasının içerisine not defteri ile ürün anahtarı koymuştu. Onunla hallettim.

Vallahi hocam 2018'de indirmiştim o günden bu güne hep saklıyorum format attıktan sonra kurarım diye. Şimdi hiç bilmiyorum nereden indirileceğini.

Setup dosyasını ve anahtarını DC'den atabilme gibi bir şansınız var mı acaba?

Konu oluşturdum hocam, onaylanmasını bekliyorum onaylanmaz ise sizin yönteminizden yapalım.

Tamamdır onaylandığında konuya yönlendirebilecek link atar mısınız lütfen derslerim için lazımda.
İndirilir ve kurulur. Windows 10'a Office 2003 kuruluyor 8.1'e 2007 neden kurulmasın? (not: 2019 kullanıyorum.)

Peki indirebileceğim yer var mıdır wordunde 2007 versiyonunu indirmek istiyorumda.

Tamamdır onaylandığında konuya yönlendirebilecek link atar mısınız lütfen derslerim için lazımda.

Peki indirebileceğim yer var mıdır wordunde 2007 versiyonunu indirmek istiyorumda.

Adsız(2)#0275, buradan benimle iletişime geçin hocam. Onay verme süresi uzayacak gibi.
Dosyaniz orijinal. Oyle bir şey olacagini sanmiyorum.

Maalesef hocam onay verilmedi.😟

Yeni konular

Geri
Yukarı