Windows 8.1'e Windows 10 veya 7 start menüsü yapılabilir mi?

recep668899

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
sessiz suikastçilik
RAM
64gb
Ekran kartı
gtx1650 super
İşlemci
i5 11.nesil 4ghz
Merhaba lanet Windows 8.1'i kullanıyorum fakat baslat menusunu sevmiyorum. Cok yer kapliyor.
Bende Windows 10 veya 7'ninkine benzer bir start menu istiyorum. Fakat bazi programlar baslangicta bilgisayari yorabiliyor orijinal durmuyor.
O yuzden orijinal acilisa etkisiz boyle PowerShell gibi dandik olmayan bir start menu bulan varsa atsa iyi olur.

Ayrıyeten fazla kastirmiyacak Windows 10 gorunumlu tema da olabilir simdiden teşekkürler.

64 GB RAM mi? Neden 8.1 kullanıyorsun? Uç Windows 10'a, insanlar 4 GB RAM ile ağlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

64 GB RAM mi? Neden 8.1 kullanıyorsun? Uç Windows 10'a, insanlar 4 GB RAM ile ağlıyor.
biraz riskli gerek yok

Yeni konular

Geri
Yukarı