Windows 8.1'in en hızlı sürümü

Kevin1545

Decapat
Yer
Amasya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 32gb ram m.2 ssd 1tb i5 1650ti 144hz
RAM
2gb kingston
SSD veya HDD modeli
WDC WD3200AAJS-08L7A0 ATA Device
Ekran kartı
g33/g331
Anakart
G31T-M7
İşlemci
İntel core 2 quad q8300
Win 8.1'in en hızlı sürümünü söyler misiniz? Geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1 önermiyorum bana Single Language sürümünü önerdiler ve uygun Wi-Fi driverını bulamadım tavsiyem Windows 7

Siz bulamadınız diye o da bulamamış olmuyor masaüstü zaten sistemi. Anakarta ait 3 adet sürücüyü kurabilir ekran kartı sürücüsü sorun yaratacaktır. Ama harici ekran kartı varsa oda tamam. Ama görünüşe göre ekran kartı yok dahili yani. O yüzden Windows 7 kurmanız daha iyi olabilir.

8.1 önermiyorum bana Single Language sürümünü önerdiler ve uygun Wi-Fi driverını bulamadım tavsiyem Windows 7

Kablolu kullanıyorum.

Oyun oynayacaksa FPS'i bayağı düşürüyor ben 60 FPS aldığım oyunda onda 40 FPS almışttım onlar yalan yani.
8.1 Home singlelaungage öneririm.

Zaten bir CS oynuyorum NFS MW ve Carbon oynuyorum. Bir de und2.
Siz bulamadınız diye o da bulamamış olmuyor masaüstü zaten sistemi. Anakarta ait 3 adet sürücüyü kurabilir ekran kartı sürücüsü sorun yaratacaktır. Ama harici ekran kartı varsa oda tamam. Ama görünüşe göre ekran kartı yok dahili yani. O yüzden Windows 7 kurmanız daha iyi olabilir.

Windows 7 kurulu zaten.

Kablolu kullanıyorum.

Zaten bir CS oynuyorum NFS MW ve Carbon oynuyorum. Bir de und2.

Hangi tür oyun olursa olsun. Onlar FPS düşürüyor ve güvenlide değil bence. Ayrıca Windows 8.1 Pro'nun bazı uygulamalrı kaldırılmış sürüm vardı embedded Pro muydu neydi. Ona da bakın isterseniz ( Microsoft'un kendisi yapmıştır )

Geri
Yukarı