Çözüldü Windows 8.1'in yanındaki Kali nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan_R4KT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows 8.1'in yanına Dual boot olarak Kali Linux kurmuştum denemek için ( Live ISO aklıma gelmemişti) sonra kaldırmak istedim ama yolunu bulamadım. Format atmak istemiyorum değerli verilerim var. Ayrıca sistem UEFI değil belirtmek isterim.

Çözüm
Ücretli üyelik istemiyor. Bedava kullanabiliyorsun.

Aga sorunu 2 gün uğraş sonucu çözdüm hemen anlatayım.

Ben Windows'u yanlışlıkla kapayınca GRUB hata verdi bende telefonda OTG kablosu ile USB bağlayıp farklı bir Linux ISO'su yazdırdım. ISO'nun Live modelindeyken de farklı bir USB yede Ventoy aracını yükledim. Ventoy da şans eseri fark ettiğim Windows ile başlat ayarı vardı F3 veya F4'e basınca. Ona basınca CMD ekranı açıldı Windows'un ve şu komutları yazdım:
Bootrec /fixmbr
Bootrec /fixboot

Sonrasında Windows çalışmaya başladı ama ben yine de format atacağım.
Bu videodaki adımlarla sorunsuz kaldırmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sağ olun deneyip geri dönüş yapacağım

Aga ücretli üyelik istiyormuş bu program bildiğin başka program var mı yoksa verilerim komple gidecek.

Son düzenleme:
Ücretli üyelik istemiyor. Bedava kullanabiliyorsun.

Aga sorunu 2 gün uğraş sonucu çözdüm hemen anlatayım.

Ben Windows'u yanlışlıkla kapayınca GRUB hata verdi bende telefonda OTG kablosu ile USB bağlayıp farklı bir Linux ISO'su yazdırdım. ISO'nun Live modelindeyken de farklı bir USB yede Ventoy aracını yükledim. Ventoy da şans eseri fark ettiğim Windows ile başlat ayarı vardı F3 veya F4'e basınca. Ona basınca CMD ekranı açıldı Windows'un ve şu komutları yazdım:
Bootrec /fixmbr
Bootrec /fixboot

Sonrasında Windows çalışmaya başladı ama ben yine de format atacağım.

Çözüm

Geri
Yukarı