Windows 8.2 Geliyor...

Makaleler
36
Yer
Sakarya
windows-8.1-start-button-660x431.jpg

2014 Ocak ayının ortalarında çıkması beklenen Windows 8.2. Yine 8.0 kullanıcılarına 8.1 güncellemesi gibi geleceği biliniyor.
Windows 8.2 Ücretsiz şekilde güncellenebilecek ve çoğu kişinin Windows 8.0 kullanır iken güncelleme ile beklediği başlangıç menüsü ile çubuğu. 8.1 ile sadece Başlangıç simgesi getirilirken çoğu kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratmıştı.

Artık Microsoft'a iletilen geri bildirimler ile başlangıç menüsü ve Başlangıç menüsü, Windows 7 ve önce ki sürümler gibi(bilindiği gibi) karşınıza çıkmış olacak.

İE11 sayfa ağır yüklemeleri gibi bir çok hatanın düzeltilmesi ve daha hızlı hale getirilmesi bekleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 yıldan uzun sürede başlat tuşunda hiçbir değişim yapmayan Microsoft daha şık bir arayüzle geldi fakat bunun da arkasında duramayıp tekrar başlat tuşu geliyorsa vay Microsoft'un haline...

Bence o seçenek olması lazım. Kullanıcılar kurulum bittikten sonra Windows hazırlandıktan sonra, 2 tane seçenek gelmesi lazım. Modern arayüz, başlangıç menüsü. Kullanıcılar seçmesi lazım. Ben modern arayüz kullanmak istiyorum. Küfür ettirecekler illa.

8.1 ve 8.2 hikaye. 8 devam.

Bırak Başlat menüsünü, Başlat butonunu dahi görmek istemiyorum !

8.1'de bunu adam gibi kapatan güzel bir araç var mı ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı