Windows 8 64 bit nereden indirebilirim?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Merhaba arkadaşlar, ben düz Windows 8 64 Bit indirmek istiyorum dün bir tane indirdim kurulumunu vs bekledım kişileştirme ekranında ileri tuşuna 1 kere basınca beyaz oluyor PC'yi gece açık bıraktım basıp belki beklenmesı gerekıyor diye fakat yine tıkladığımda yanıt v yanıt vermedı hatası verıp Windows 7'ye attı bana önerebileceğiniz çalışan Windows 8 linki atabılme şansınız var mı acaba?

Merhaba arkadaşlar, ben düz Windows 8 64 Bit indirmek istiyorum dün bir tane indirdim kurulumunu vs bekledım kişileştirme ekranında ileri tuşuna 1 kere basınca beyaz oluyor PC'yi gece açık bıraktım basıp belki beklenmesı gerekıyor diye fakat yine tıkladığımda yanıt v yanıt vermedı hatası verıp Windows 7'ye attı bana önerebileceğiniz çalışan Windows 8 linki atabılme şansınız var mı acaba?

Bana yaptıkları korsan muamelesini sana yapabilirdim ama yapmıyorum :D
Açıklamadan indirebilirsin.
1668165848163.png

Düz Windows 8 aşırı sorunlu hiçbir program adam gibi desteği yok. Directx sürümleri bile desteklemiyor. Desteklese bile adam gibi çalışmıyor. Programlar uyumlu gibi görünüyor. Yükleme esnasında Win8 desteği yoktur gibi bi hata alıyorsunuz. Bence 8.1'i indirin. Avusturya'da 2013 yılından kalma Sony Vaio almıştım, onda yüklüydü. Ssd aldım, orjinalliği bozulmadan elden çıkarmaktı amacım ama olmadı çünkü klonlama programları hata veriyor 15 dakikada 1 mavi ekran vermeye başlıyordu.

Sonuna .1 eklenmiş olanı indir. 8'de başlat tuşu yok.

Düz Windows 8 aşırı sorunlu hiçbir program adam gibi desteği yok. DirectX sürümleri bile desteklemiyor. Desteklese bile adam gibi çalışmıyor. Programlar uyumlu gibi görünüyor. Yükleme esnasında Win8 desteği yoktur gibi bir hata alıyorsunuz. Bence 8.1'i indirin. Avusturya'da 2013 yılından kalma Sony Vaio almıştım, onda yüklüydü. SSD aldım, orijinalliği bozulmadan elden çıkarmaktı amacım ama olmadı çünkü klonlama programları hata veriyor 15 dakikada 1 mavi ekran vermeye başlıyordu.

Haklısınız hocam tüm sürümleri tek tek denemeye karar verdım onun ıcın 8 arıyordum bilgilendirme için tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı