Rehber Windows 8, 8.1 ve 10 için Casper Nirvana NB 15.6 sürücüleri nasıl kurulur?

esyal21

Hectopat
Yer
İstanbul
Casper Nirvana NB 15.6 sürücüleri nasıl yüklenir?

En fazla kullanılan Casper modeli olduğu için konuyu açtım. Sorumluluk sizdedir.

1.Adım: CASPER NIRVANA Drivers Download for Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP adresinden driver seçmek. (Site tamamen güvenilir ve Bu bilgisayar için son sürücü sitesidir)

I.Web sitesinde ''Ok'' ile gösterdiğim yerden İşletim sisteminizi seçin:

1665424368972.png

II. İstediğiniz driveri, aşağıdaki resme göre seçin. NOT: Windows 8 ,8.1 ve 10 için geçerlidir. !! Bulamazsanız MB si en yüksek olanı indirin.

ekran kartı.PNG
internet driveri.PNG
ses driveri.PNG
touchpad driveri.PNG
USB ALGILAMIYOSA.PNG

USB port sürücüsünü indirmek zorunda değilsiniz.

Q&A sürücüleri kurarken hata alıyorum. Sistem gereksinimi hatası alıyorum;

Eğer hata alıyorsanız, Windows 8.1 kullanıyorsanız 10 ya da 8'i deneyin. Eğer hala hata alıyorsanız, Aşağıdan yazmayı unutmayın.

Bugünlük benden bu kadar. Sorunuz varsa Yazabilirsiniz. İyi sosyaller.

Dosya Ekleri

• 1665424514775.png
    1665424514775.png
    15 KB · Görüntüleme: 185
Son düzenleyen: Moderatör:
Her Casper Nirvana NB modelinin aynı donanmı içermediği gibi özellikle de Windows 10'da Windows Update üzerinden zaten sorunsuz bir şekilde tüm sürücüler güncel olarak yükleniyor.

Her Casper Nirvana NB modelinin aynı donanmı içermediği gibi özellikle de Windows 10'da Windows Update üzerinden zaten sorunsuz bir şekilde tüm sürücüler güncel olarak yükleniyor.
İnternet driversiz olabilir. Windows 10 kullanmıyorum ve update yapınca hiçbir driver yüklenmedi. Yüklenmediğinden böyle bir rehber yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı