Windows 8 Başlangıç Ekranından Önce Siyah Ekranda Takılıyor

Ge-Force

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarımda şuanda Windows 7 32 bit kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Bilgisayarıma Windows 8 32 bit yüklediğim zaman 5-6 gün sorunsuz kullanıyorum. Ama bilgisayarımı 5-6 gün geçtikten sonra Windows 8 kullanıcı ekranına kadar geliyor. Kullanıcı ekranından şifremi yazıp girince yaklaşık bir kaç dakika sonra başlangıç ekranı gelmesi gerekirken simsiyah bir ekran geliyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Kesin emin olmak için tekrar formatlayıp Win 8 yükledim crack falan her şeyini yaptım. Yine 1 hafta sonra kullanıcı ekranından sonra siyah ekran geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8'in cracklere karşı gayet iyi bir savunması var.

Sistemde herhangi bir Start Menu programı kullanıyor musunuz?
Yok kullanmıyorum. Ama acaba bir programdan kaynaklanan bir hata mı diye düşündüm. Sadece formatladım. Windows 8 yükleyip crack yaptım. Onun dışında dışarıdan hiçbir şey yükleyip kurmadım, 3 gün sonra yine aynısı oldu.

Acaba crackte mi bir sorun var. Crack sistemi o hale getirebilir mi?

Windows 8'in cracklere karşı gayet iyi bir savunması var.
Çevremde crackli kullananlar var ve gayet sağlıklı çalışıyor onların ki.

Büyük ihtimal internetten indirdiğiniz dosyalardan virüs bulaşmış olabilir. Dediğiniz üzere 5-6 gün sorunsuz çalışan sistem birden bozulamaz. Bilgisayarınızı güvenli modda açın. Ve bilgisayarınızı yenileyin seçeneğine tıklayın. Başka çareniz yok gibi gözüküyor.

Windows 8'i tekrar yükleyin ve Windows 8 yükleme konusunun 2. mesajına bakın etkinleştirme kısmındayken. Bu sefer crack kurmayın. Ayrıca kurduktan sonra tüm Windows güncelleştirmelerini yükleyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı