Windows 8 Catalyst 14.1 Control Center Açılmıyor

Bende açılıyor ama yüksek performanstaki ekran kartını görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızın modeline uygun doğru sürücüyü yüklediğinize emin misiniz? Bence tamamen silip ekran kartınızın modeline uygun sürücüyü indirip, temiz bir kurulum yapmanız gerekiyor.

Bu durumla bir defa bende abimin diz üstü bilgisayarın da karşılaştım.
CCleaner ile tarama yaptım ve düzelme işlemi yaptıktan sonra AMD CCC giremiyordum, sistemi bozulmadan önceki tarihe yüklemeyi bir dene.

Ekran kartımın modeli r9 serisi kaç kere kurdum sildim olmadı.

Ekran kartınızın tam modelini yazmanızda ısrar ediyorum. Zira eksik bilgi veriyorsunuz ve çözüm bekliyorsunuz. Donanımınız ile ilgili bir sorununuz var ise sisteminizdeki parçaları tamamen yazarsınız ve o şekilde çözüm beklersiniz. Lütfen daha dikkatli ve açık olun. Şimdi sisteminizdeki parçalarınızı tamamen yazar mısınız?

• ASUS Z87-A Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart
  • INTEL Core i7 4770 Soket 1150 3.4GHz 8MB Cache 22nm İşlemci
  • GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
  • ASUS DRW-24B5ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI
  • ASUS R9 280X DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

R9 280X ekran kartınızın sürücüsünü buradan indirdikten sonra temiz kurulum yapıp yeniden kurar mısınız?

Not: Temiz kurulum yapmak için önceki sürücüyü ve klasörlerini silmeniz, ardından CCleaner ile tarama ve düzeltme işlemini yapmanız gerekmektedir.

http://www2.ati.com/drivers/13-12_win7_win8_64_dd_ccc_whql.exe

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı