Windows 8 Çift Ekran Kullanımı

Şuan Win 7 yüklü. Müsait olunca yükleyeceğim. Direk orjinal alacağım. Son bir soru: win 8 hemen alayım mı yoksa 8.1 mağazalarda satılacak mı?

Ben çift ekran kullanıyorum. Oyun oynarken film-dizi açıp izliyorum, sıkıntı yok...

Ben de anlamadım. Ana ekranda oyun oynuyorum ama diğer ekran donarak oynatıyor videoyu ya da bir programda alttan şerif halinde geçiyor.
BU arada ses normal, akıcı. Sadece ekran donarak ilerliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki sürücü ile Windows 7 birbirini tamamlamıyor :) 8 varken 7'yi önemsememişlerdir... Hani tamamen salladım ama, hani bir ihtimal bundan olabilir mi acabaaa?

Sorun zaten Win. 8 kurunca oluyor. Şuan Win. 7 var mesela ve bi ekrande oyun oynarken diğerinde videoyu kasmadan oynatabiliyor

- - - Güncellendi - - -

Windows 7 ile denemediğim için birşey diyemem ama 8 kurucan nasıl olsa, sorun çözülür belki...
Win. 7 kullanıyorum, sorun yok. 8 de sorun başlıyor. Yarın orjinal alacağım o yüzden korkum var para boşa gitmesin diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı