Windows 8 DVD-RW Görmüyor

Raydric

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Arkadaşlar pc aldım bugün kurdum tek seferde çalıştı. Win 8'de kurdum ama ethernet drıveri yüklemek için dvd'yi takıyorum. Okuma sesi geliyor ama bilgisayarımda görünmüyor. Ayrıca d sürücüsü de görünmüyordu disk yönetiminden açtığım alanın adını d ayarladım oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format sonrası bazı disklerin görünmemesi normaldir. Disk yöneticisinden, diskleri açıp harf atayabilirsiniz.
Motor dönüyor ancak verileri göremiyorsunuz galiba. Bu sadece Ethernet kartınızla beraber gelen kurulum DVD'sinde mi yaşanıyor.

Ayrıca DVD'de bulunan sürücüler güncel değildir. En güncel sürücüyü üretici firmanın resmi sitesinde bulup indirmenizi tavsiye ederim.

Anakart modeli nedir? Yonga seti sürücüsü güncellemesi gerekebilir. Ek olarak Windows 8 değil 8.1 kurmanız lazımdı.

Abi zaten 8.1 kurdum. Yazarken 1'i koymayı unutmus olmalıyım. Anakart modelim msi z87 g45 gaming ama ben bugun msinin sitesinden live update 5 ile tüm driverleri kurdum. BIOS güncellemesi felanda vardı onuda kurdum.
Su anda bilgisayarda olan uygulamalar bunlar. Ama bana şöyle geldi birsürü prog oldu daha hiç bişey yapmadan sence neden? Burda gereksiz bir program var mı benim kişisel yüklediklerim harici? Nvidianın bir sürü sürücüsü
var mesela.

vb3p9.jpg

vb3pk.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı