Windows 8 Etkinleştirilmiş mi? (Windows Kullanma Lisansınız Şu Tarihte Bitiyor)

ÖmerBayraktar

Hectopat
Yer
İstanbul
Forumdaki https://www.technopat.net/forum/windows-8/9708-windows-8-turkce-indirme-baglantilari.html dan yararlanarak Windows 8'i kurdum ve gerekli etkinleştirme kodlarını yaptım. Peki bu resim ne anlama geliyor, bu süre dolunca Windows 8 kullanılamaz hale mi geliyor? Bir de format attıktan sonra masaüstündeyken sağda altta Windows 8 Pro Build 9200 yazıyordu sanırım. Bu ne anlama geliyor? Etkinleştirme yaptıktan sonra yazı kayboldu, artık yok altta.

İlk soru benim için daha önemli, o süre sonunda neler oluyor?

js4c2.png

js4cv.png

Evet kod ile etkinleştirmenin süresi 6 ay diye biliyorum. 6 ay sonunda tekrar etkinleştirmen gerekecek büyük ihtimal.
Teşekkür ederim. Peki o süre dolana kadar etkinleştirmessem ne olur. Birde tekrar etkinleştirmeyi nasıl yapacağım. Kodu internetten mi bulacağım? Yoksa satın mı alacağım?

- - - Güncellendi - - -

Yok mu bir cevap?

Herkesin kullandığı şu kodla etkinleştirdin sanırım. Evet Windows 8'in etkinleşmiş. Şuan için bilinen tek korsan etkinleştirme yöntemi bu diye biliyorum. Yanlışım olabilir tabi. Süresi bittiğinde ise, o zaman dünya kadar Loader çıkmış olur piyasaya.

Herkesin kullandığı şu kodla etkinleştirdin sanırım. Evet Windows 8'in etkinleşmiş. Şuan için bilinen tek korsan etkinleştirme yöntemi bu diye biliyorum. Yanlışım olabilir tabi. Süresi bittiğinde ise, o zaman dünya kadar Loader çıkmış olur piyasaya.
Dünya kadar Loader çıkmış olur dediğinize göre o zaman endişelenmeme gerek yok? :D. Peki bu süre dolumundan sonra etkinleştirmezsem Windows kullanıma kapanıyor mu yada benzeri bir şey olur mu?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı