Windows 8 format nasıl atılır?

Hocam sistemim biraz eskidi ve birazcık da olsa windows 8 kullanalım. kullanmam gereken bazı programlar olabilir tabi sistem eski ama yapacak bir şey yok olmazsa geri dönerim . Windows 7'yi de ben yüklemiştim zaten
Neden? Windows 8.0/8.1, Windows 7' den daha performanslı.

Sisteminiz nedir?

Windows 8.1 Single Language x86 veya Windows 8.1 Embedded Industry Pro kullanın.
Dediğim gibi bunları kurabilirsiniz, hafif olur. 8.1 Single Language kuracakasanız:

NVIDIA GeForce 7500S mi ne ekran kartım da. Kaldırmaz falan demeyin. Pek 7 de kaldırmaz diyorlardı, az da olsa kasar ara sıra ama çalışıyor şu an düzgün.

Hocam sistemim biraz eskidi ve birazcık da olsa Windows 8 kullanalım. Kullanmam gereken bazı programlar olabilir tabii sistem eski ama yapacak bir şey yok olmazsa geri dönerim. Windows 7'yi de ben yüklemiştim zaten.

Hocam Windows bazı durumlarda gerekli olabiliyor. Çoğu programı sorunsuz açıyor çünkü. Benim size önerim sisteminiz çok düşük. Win 8.1 kurun (desteği bitmediği için) ya da Win 7 de kalın ama disk yönetiminizden diskinizi 2'ye bölün. Diğer böldüğünüz diske de GNU/Linux dağıtımlarından birini kurarsınız. Bende Linux Mint %0-1 arası işlemci 500 MB RAM kullanıyordu(işlemci kullanımı sizde de %0-1 olmaz tabii ama anladınız siz).

Eğer Linux Mint de yapamadığınız bir şey olursa Windows'dan yaparsınız. İnternette gezme gibi işlerinizide Linux Mint de rahat rahat yaparsınız.

(Öneri olarak Linux Mint dedim ben kendim kurduğumdan en iyi onu biliyorum).

Win 8.1 İso dosyası indirdim diyelim. Flash da var. Şimdi ne gerek Rufus ile dosyayı yazmak mıydı?

Senin adını buldum. "Canooo" Ayarlamaları ve benzeri özellikleri açıyorum programları da kuruyorum yavaş yavaş. Emin olun arkadaşlar Windows 7'den daha iyi. çok gereksiz dosyalar ve programlar vardı. bütün dosyaları sildim sanırım Windows XP kullanırken de Windows 7 yükleme kaldırmaz demişlerdi, yükledim daha iyi performans verdi.

Dosya Ekleri

• ww.PNG
    1,2 MB · Görüntüleme: 29

Hocam flashımda şu anda Win 8.1 ISO dosyası var. Format atacağım bende bazı sistemlerde Win 7'den daha çok performans verdiği doğrudur. O sanırım uyumluluk ile alakalı (bende de öyle oluyor).

Hayırlı olsun.

Aynen uyumluluk ile alakalı düşünüyorum bende. Sağ olun çok teşekkür ederim yardımınız için. Bir iki saate eve geçince de lisanslarım herhalde yapabilirsem ürün anahtarı falan

Temasını falan beğendim. Her şey güzel ve çalışıyor sistem ama bir iki sorunum var. CS 1.6, Minecraft ve GTA SA'daki eski FPS hızını vermiyor. Geri mi dönsem acaba? Onun haricinde teması ve diğer özellikleri aşırı beğendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…