Windows 8 formatından sonra lisans yok hatası

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Bilgisayarımda önceden Windows 8.1 kuruluydu. Orijinal laptop markamın Casper'in verdiği Windows 8 format CD'sini kullanarak sıfırladım. %71'de hata verdi, sonra bir şekilde sıfırlamayı başardım. Ancak şimdi de Windows 8 kurulu olmasına rağmen lisans yok gözüküyor. Önceden Windows 8.1'e hemen geçebiliyordum ancak lisans yok diyor, anlamadım bu işi.

Kurulu olan Windows'un şu an etkinleştirilmiş durumda mı?

Önceden orijinal CD ile format attığımızda etkinleşiyordu. Ancak yine orijinal CD ile sıfırlama yaptım etkinleşmedi Windows 8.1'e geçmek istiyorum nasıl olacak? Önceden lisansım olduğu için ücretsiz geçiyordum.

Düzenleme: İnternete bağlı olmama rağmen kişisel bilgisayarınız internete bağlı değil uyarısı alıyorum mağazada ve güncelleştirme kısmında. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Önceden orijinal CD ile format attığımızda etkinleşiyordu. Ancak yine orijinal CD ile sıfırlama yaptım etkinleşmedi Windows 8.1'e geçmek istiyorum nasıl olacak? Önceden lisansım olduğu için ücretsiz geçiyordum.

Düzenleme: İnternete bağlı olmama rağmen kişisel bilgisayarınız internete bağlı değil uyarısı alıyorum mağazada ve güncelleştirme kısmında. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Lisanslı yükleme yapabilmen için linkteki yazıyı okumanı öneririm. CD ile kurduğun Windows'un anahtarını öğrenebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı