Windows 8 Fotoğraflar uygulaması güncelleme hatası

kotyora

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Windows 8 isletim sistemimi Windows 8.1'e yükseltmek istiyorum fakat, güncelle dediğimde güncelleme desteklemeyen bir sürüm var diyor mağazada sadece bir güncelleme var oda fotoğraflar yükle diyorum yüklediği halde hâla güncellenmemiş gibi görünüyor. Windows 8.1 bu yüzden mi güncellenmiyor lütfen yardım edin arkadaşlar bu sorunu nasıl çözerim?
1.png
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 İstiyorum ve bildiğim kadarıyla Windows 10'da korsan oyun oynatmıyor, o yüzden Windows 8.1 yüklemek istiyorum, bu sorunu başka yolla çözebilir miyiz ?

Windows 10 korsan oyunları açmıyor, oynatmıyor gibi şeyler duydum bu doğrumu ?
Dosyalarımın gitmesini istemiyorum başka türlü yapılmaz mı Windows 10 ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yükseltme yolu ile oyunları ve dosyalarınızı koruyabilirsiniz Windows 10'a ilk defa geçiş yapıyorsanız yükselme yapmanız gerekiyor.
Windows 10'da korsan oyun çalışıyor mu? oyun için açılmış konuları inceleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı