Windows 8 Güncelleme Sorunu

Vangetta

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Acer Aspire v3 bilgisayar yeni alındı. Windows kurulumu falan her şey yapıldıktan sonra bilgisayarın güncelleştirmelerini yapmaya başladık ama işlem yarıda kaldı. Bilgisayarı kapatmak zorunda kaldık, daha sonra açmaya başlayınca resimdeki gibi oluyor ve bilgisayar hiç açılmıyor.
Od34l0.jpg

F8 ile güvenli modda açmaya çalıştım falan olmuyor. Bazen yeniden başlatıyor bazen kapatıyor. Bunu nasıl çözebilirim acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
El ile veya otomatik fark etmiyor sonuçta her şekilde güncelleştirme yapılıyor hocam. Kendisi gittiği gibi gelir telaş yapmayın :)

Hocam sorunuz güncellemelerin hepsini aynı anda yapılmasıdır. Güncellemelerinizi 2 şer 3er 4er yapmanızı tavsiye ediyorum. Aynı anda hepsini yaparsanız böyle sorunlar çıkar. Çözümü işletim sistemi tekrar kurmaktır.Kurduktan sonra güncellemeleri tek tek olarak yapmanızdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı