Windows 8 Güncellemeleri Yapmıyor

Farklı yollarla yapmak demek derken?

Yani KmSpico programı sayesinde

İnternette updateler format dvd'sine entegre edilerek paylaşıma sunuluyor yani format atarken direk update etmiş olacaksınız ama diğer updateleri alamazsınız.

Yanlış biliyorsun arkadaşım. Ben windowsu kendi ellerimle orjinal yaptım ve istediğim zamanda updatelerimi yükledim.

Son düzenleme:
O illegal bir yöntem oluyor o yüzden güncelleme yapamıyorsunuz konu kitlenebilir @MF. Kullandığın yöntem yüzünden ve o yöntem sınırsız yapmıyor sadece 6 aylık yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O illegal bir yöntem oluyor o yüzden güncelleme yapamıyorsunuz konu kitlenebilir @MF. Kullandığın yöntem yüzünden ve o yöntem sınırsız yapmıyor sadece 6 aylık yapıyor.

Hayır. Benim abim kullandığım program ile 2 yıldır orjinal windows 8 kullanıyor.

Ben diyorum ki ilk kurduğunuzda update paketi bilgisayara kendi yükleniyor orjinallikle ilgili bir şey söylemedim ben.

Ama diğer update paketlerini alamazsınız demişsiniz bende bu yüzden bu açıklamayı yaptım.

6 aylık Windows'u etkinleştirme yapıyor. Bu da güncelleme yüklenmesine engel oluyor. Yazıyı kaldırıyor dediğin water.... diye bir program.

Kardeşim anlamıyor musun o orjinal yapmıyor Windows'u. Sadece yazıyı kaldırıyor işte o da yasal olmuyor.

Asıl sen anlamıyor musun diyorum ki benim abim 2 yıl boyunca benim dediğim program sayesinde windows 8 i orjinal kullanıyor ve updatelerini yapıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı