Windows 8 Hoş Geldiniz Ekranında Kalma Sorunu

HasanBaris

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün bilgisayarımdayken ekrana " Windows Sabit Disk' te Sorun Algıladı" diye bir mesaj ekrana geldi.
Dosyaları sakla / Bir daha ekrana getirme gibi seçenekler vardı . İlk başta pek ilgilenmedim. Mesaj devamlı olarak gelmeye başlayınca araştırdım. "Bad Sector" diye yazılar gördüm. HDTune programı ile tarama yaptım.
Tarama çok uzun sürdü. Bende taramanın yarısında programı kapatıp bilgisayarı yeniden başlatmayı denedim.
Fakat açtığımda bilgisayar Hoşgeldiniz ekranında kaldı. Dönen taneler dönüyordu ama Hoşgeldiniz ekranı gitmiyordu. Bilgisayarın içinde olan dosyalarım gitse de önemi yok bilgisayar düzelsin yeter benim için. Galiba Harddisk değişecekmiş. Bir de araştırırken SSD diye bir şey duydum bana bu konularda yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Fiyat / Performans açısından iyi önerilerinizi bekliyorum.

Not: Forumda yeniyim yanlışlarım ve hatalarım olduysa affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı