Windows 8 ISO dosyası

Beratkocum16

Hectopat
Windows 8 ISO dosyası arıyorum 8.1 değil bu, 8 sevdası. Ne derseniz. Eğer arkadaşımın bilgisayarı orijinalde Windows 8 ben Windows 7 yüklemiştim orijinal şekilde geri vermek için geri yüklemek istedim. Sorduğumda ise Windows 10'da kasar diye düşündü. Aslında 4 GB RAM var kasmaz ama hızlı çalışsın diye eskisini istedi. O yüzden 8 istiyorum ama siz 8.1'de verin ben ikna etmeye çalışacağım. 8'in anahtarı varmış ama kaybolmuş. Onu buluruz büyük ihtimalle ama 8.1'ın anahtarı yok. Orijinal sitede sanırım anahtar istiyordu o yüzden farklı bir siteden orijinal olmalı. Hileli falan olmasın sakın. Sadece deneme olarak anahtar girmeden çalıştıracağım 8.1'ı hatta 8'i de anahtar istemeyecek bir siteden verirseniz sevinirim. Anahtarı bulamayız belki (anahtar kağıtta yazıyor) orijinal olmalı ama bu kesin hatta Google divandan verirseniz linki iyi olur.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisans.website isimli sitede var ben ordan w8 kurdum, 8.1 den daha kararli calisiyor. Gene de ise yarar bir sisteme 8.1 kurulabilir, w8 de islemci cekirdek frekanslari ayri telden caliyordu laptopumda. Masaustum ise eski onda dert etmiyorum kontrol de etmedim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı