Windows 8 ISO dosyasını nereden bulabilirim?

Microsoft sunucularında Windows 8 ISO barınmıyor. Bazı paylaşım sitelerinde hala Windows 8 ISO var. Ne kadar güvenilir siz bilirsiniz.

Screenshot_7.png

@AlphenLLC Mesela şurada var:

Orijinal olduğunu iddia ediyor, ben de bu siteye kendim güveniyorum. Bu site için daha önce forumda konu açıldığına göre bu siteyi atmanın yasak olduğunu da düşünmüyorum. Linkte herhangi bir korsan içerik yok.

ISO dosyasını indirdikten sonra isterseniz gönül rahatlığı için ISO dosyasına md5 doğrulaması yapabilirsiniz.

Selamlar.

Forumda bu soruyu sormadan önce biraz gezindim ama bulduğum bağlantılar ya bir şekilde açılmıyordu ya da ölü bağlantıya dönmüştü. (veya internetimin azizliğine uğradım.)

Orijinal, ellenmemiş Windows 8 (bakın 8.1 değil, 8) ISO dosyası olan veya indirebileceğim bir adres bilen var mı?
Elimde geçerli bir ürün anahtarı bulunmakta, bir bilgisayara kurulum yapıp aktifleştireceğim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Microsoft sunucularında Windows 8 ISO barınmıyor. Bazı paylaşım sitelerinde hala Windows 8 ISO var. Ne kadar güvenilir siz bilirsiniz.

Eki Görüntüle 945057

Orijinal olduğunu iddia ediyor, ben de bu siteye kendim güveniyorum. Bu site için daha önce forumda konu açıldığına göre bu siteyi atmanın yasak olduğunu da düşünmüyorum. Linkte herhangi bir korsan içerik yok.

ISO dosyasını indirdikten sonra isterseniz gönül rahatlığı için ISO dosyasına md5 doğrulaması yapabilirsiniz.
Emin misiniz? Güvenilir midir o site?

Selamlar.

Forumda bu soruyu sormadan önce biraz gezindim ama bulduğum bağlantılar ya bir şekilde açılmıyordu ya da ölü bağlantıya dönmüştü. (veya internetimin azizliğine uğradım.)

Orijinal, ellenmemiş Windows 8 (bakın 8.1 değil, 8) ISO dosyası olan veya indirebileceğim bir adres bilen var mı?
Elimde geçerli bir ürün anahtarı bulunmakta, bir bilgisayara kurulum yapıp aktifleştireceğim.
Şimdiden teşekkür ederim.
Key 8.1 de de geçer.

Eki Görüntüle 945057

Tamamdır, buna bakacağım. Eğer düzgün, ellenmemiş çıkarsa buraya yazarım herkes faydalanır.
Key 8.1 de de geçer.
Biliyorum biliyorum ama ben 8 ISO bulmalıyım.
Bunu da yazdım kenara inceleyeceğim.
Buradan göz atabilirsiniz fakat Lite sürümü ve sadece alt kısımda yer alan Yandex linkleri aktif.
Hocam ilginiz için gerçekten çok teşekkür ederim ama dediğim gibi ellenmemiş olan lazım. :)

Eki Görüntüle 945057
@AlphenLLC mesela şurada var:

ISO dosyasını indirdikten sonra isterseniz gönül rahatlığı için ISO dosyasına MD5 doğrulaması yapabilirsiniz.

Bu Windows 7 ISO dosyalarını nereden buldunuz hocam. Bende Microsoft üzerinden indirmek ıstiyorum.

Geri
Yukarı