Windows 8 Kasıyor İnternet Siteleri Yavaş Açılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Antivirüs programı ile taratın . Disk birleştirmesi yapın . Ccleaner ile registry taraması yapın . Hala yavaşsa 8.1 pro kurun.

Bende tek sorun internet hızı internet hızını 5 kat indiriyor mübarek sistem özellikleri sölemeyeceğim sistemle alaka yok bir kere.

Sabit diskin de ölmüş olabilir. HD Tune 5.50 kur ve Health bölümünden bir ekran görüntüsü paylaş.
Recep abi benim internet baya bir yavaşladı rahat 4 kat düştü, hızı win 7'deyken hızlıydı. Bu programı yükledikten sonra resmini çekip sana yollayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu sahibi virüsten kaynaklı sorunun, yenilemek birşey değiştirmez. Win8 değil Win8.1.1 kurmanız daha iyi olur. HDtune görüntüsünü hala paylaşmadınız.

Bende tek sorun internet hızı internet hızını 5 kat indiriyor mübarek sistem özellikleri sölemeyeceğim sistemle alaka yok bir kere.

Recep abi benim internet baya bir yavaşladı rahat 4 kat düştü, hızı win 7'deyken hızlıydı. Bu programı yükledikten sonra resmini çekip sana yollayayım.
Yüklediğinzi programlar nelerdir? Temiz önyükleme yapıp torrent vb. programları başlangıçtan kaldırın.

Valla Windows 8'i silip Windows 7 kurdum. Zaten 8 bana kurarken çok sorun çıkarttı. O ISO dosyasını bir türlü CD/DVD'ye yazdıramadım. Direk programı çalıştırdım, C:'yi direk silemedim. Çünkü İngilizce'ydi bir şey yapamadım. O yüzden direk C: dedim ve devam ettim.

Win 8 yükledim internet problemi yok, çünkü usb'den kurdum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı