Windows 8 Key İstiyor

Risky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar
Arkadaşlar bugun bilgisayarıma Windows 8 kurdum kurarken serial istedi girdim kabul etti kurulum başarıyla bitti. Sonra bilgisayar açılınca tekrar istiyor etkinleştir yapınca hata veriyor ve başka key de yazma butonu yok. Acil yardımlarınızı bekliyorum nasıl etkinleştirebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer korsan kullanıyorsan bu normal. Kurarken o keyi kabul edebilir. Çünkü sadece geçerli bir key olması yeterlidir. Ancak bilgisayarını açtığında sana Windows'un etkinleştirilmediğini söyleyecek çünkü internet bağlantını da yaptığında o anahtarı senden başkalarının da kullandığını fark edecek. Yani Microsoft'a çalım atmaya çalışıyorsun ama bu şekilde olmaz. Korsan kullanmadığım için hangi Loader programı işe yarıyor bilmiyorum. Bazıları sahte oluyor. Galiba Egemen'in söylediği Microsoft Toolkit en iyisi. Uğraşmak istemezsen de Windows'un 30 ve 79 TL'lik kampanyayı tekrar başlattığını duymuştum bir ara. Bitmediyse göz at derim Microsoft'un sitesine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı