Windows 8 kişisel bilgisayar sorunla karşılaştı hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar bugün 2 kez hata aldım. Eğer ilk hatada yanlış hatırlamıyorsam 2 side video izlerken ortaya çıktı. Öncellikle şu tip bir yazı çıkmakta.

:( Kişisel bilgisayar bir sorunla karşılaştı.

Windows sorunu arıyor filan diyor ve kapanıyor bilgisayar. Ardından tekrar başlattım az önce ve ASUS Gpu Tweak Programı gözüktü sadece arka plan siyahtı sonra tekrar denedim bu sefer metro ekranı geldi ve açıldı. Sizce sorun nedir ? Bu hatalar neden kaynaklanıyor açıkcası çok geniş bir hata biliyorum ama video esnasında olduğundan da emin değilim zira bugün oyun yüklerken Microsoft C+ 2005 gibi bir programda yükledim oyundan sonra o etki etmiş olabilir mi ? Formata kadar gider mi o kadar oyun yükledim bunların formatta gitmemesi için nereye atmam gerekir ?

İngilizce resmi burada;

http://www.yusufdemir.net/wp-content/uploads/2012/02/091611_1008_Windows8Blu1-300x215.jpg

Bu arada internette bu sorunun internetin yavaşlamasının neden olacağına kadar yorumlar var ki internetimde yavaştı kapandığı sıralar. Birde böyle bir kaynak var.

http://answers.microsoft.com/tr-tr/...24?msgId=c1aaa826-97db-462a-a82e-274ca02c9829

Çok güncelliyorum ama şu daha detaylı lakin bende 1 saniyelik olay bu gözüküp bilgisayar yeniden başlatıyor. O alttaki hata bende yoktu sanırım göremedim öyle bir şey.

hgrz2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten ASC yeni yükledim. Gpu Tweak yüklü ve bilgisayar açıldığında oda açılıyor ona bir şey yapmış olamam. Saat 13.30 gibi açtım bilgisayarı henüz mavi ekran yok. Sistem formata kadar giderse yüklediğim oyunları kurtarma şansım yok mu ? 20 GB Battlefield 3 indirine kadar çatladım tekrar yüklemek istemiyorum. Bu arada ilk mesajdaki en altttaki resim temsili bende sorunla karşılaştı yazıyor bazı hatalar toplanıyor yeniden başlatılacak yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı