Windows 8 Kuramıyorum

Sercan Çil

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, iyi forumlar dilerim öncelikle.

Notebook'u ilk aldığımda Windows 8 Single Language olarak kullanıma sunuldu fakat kendi isteğimle Windows 7'ye çevirmek istedim. Windows 7 formatı sırasında "GPT Partition Style" hatası vermişti ve Windows 7 yüklemesi başarısız olmuştu. Ben de biraz araştırdıktan sonra diski MBR'ye çevirerek bu sorunu giderebileceğimi buldum ve şu an kasmalar ile Windows 7 kullanıyorum. Tekrardan Windows 8'e çevirmek istiyorum ancak bu sefer MBR olduğu için çeviremiyorum. GPT'ye çevirmeye çalıştım ama çeviremiyorum. Anlayacağınız gibi, Windows 8'in hiçbir sürümünü yükleyemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? @Recep Baltaş sizin anlayacağını tahmin ediyorum.

(Konuyu yanlış yere açtıysam ve kurallara uymadıysam özür dilerim)

Verdiğim linkteki videodaki yönergeleri izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Verdiğim linkteki videodaki yönergeleri izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim fakat videoda 0:45 saniyesinden itibaren gösterilenler bende geçerli olmuyor. Videoda bir bölümü sildikten sonra disk gri renge bürünmüş ve öyle gpt ye çevirmiş ama bunu ben yapamıyorum... Edit: Bende o alan mavi...

Yardım edecek kimse yok mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı