Windows 8 Kurdum İnternetim Yavaşladı

Egemen Avira'yı kaldırın dediğinde kaldırmadın sanırım. Biraz laf dinlesen :)

Hayır Avira kaldır dediğinde kaldırmıştım, hatta dün windows 8 yeniden yükledim ve hiçbir anti virüs programı yüklemedim. Değişen bir şey olmadı , hız yine 3 mbit çıktı. Ardından 7 yükledim ve hız ölçtüm 10 mbit çıktı .

Son düzenleyen: Moderatör:
r6ybq.png

Windows 8'de hiç buraya baktın mı ağımı ne kullanıyor diye ?

r6ybq.png

Windows 8'de hiç buraya baktın mı ağımı ne kullanıyor diye ?

Baktım , Kullanan birşey yoktu . Çok garip bi durum . Benim bigisayarım çok iyi değil ddr2 felan acaba 64 bit kuruyorum ondan mı ?

4 GB RAM var ama DDR2 400 MHz.

- - - Güncellendi - - -

Çünkü şuan win 7 64 ultimate var normalde internet iyi ama oynadığım Online oyunda lag sorunu var .

Merhaba. Bende win 7 de internet iyidi ama win8 yaptım internet gerçekten ağırlaştı. Faceye gerçekten geç giriyordu. Benimkinin sorununu buldum.
Kablodan kablom inceydi ve zarar gördü. İnternet var ama ağır çalışıyor. Sende modelmin yanında wifi ile bak sıkıntı o olabilir. Eğer oysa kablonda sıkıntı var.
Win8 süper tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araştırırken buradaki konuya da rastladım. Sanırım bu sorun Hyper-v ile alakalı. Videodaki arkadaş sorunu çözmüşe benziyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı