Windows 8 kurulum Sorunu

g100

Kilopat
Yer
Türkiye, Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sitedeki Windows 8.1 32 bit'i nereden indirebileceğimi söyleyebilir misiniz? Orada buldum ama Google'de aradığımda bulamıyorum. Bir diğer konu ise ben usb'ye atmayı biliyorum ama boot kısmına gelince bios'tan advanced .... bölümünde ilk sıraya hangisini alacağım?

Onun yerine F8 ile boot bölümünden sandisk usb seçip başlattığımda da olmuyor. Ne yapabilirim? Ntldr eksik hatası alıyorum Win7 to usb programıyla hata alıyorum Win to bootic deneyeceğim ama siz önce buradaki 32 bit'i verirseniz memnun olurum.
.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat youtube kanalında windows 8.1 nasıl kurulduguyla ilgili videolar var zaten internette orjinalini bulamassın orjinal satın almanı tavsiye ederim.

Başlangıçtaki Bootu yap. Emin değilim yapabiliyorsan 2'sini de yap :D

Öncelikle neden 32Bit istiyorsunuz ? 64 Bit kullanın. Daha çok performanslı. Ayrıca HASH değerlerini kontrol edin indirdiğiniz ISO dosyasının eğer farklı ise bozuk veya eksik inmiştir. O yüzden tekrar indirip deneyin. Win7 USB/DVD ile Belleğe bootable olarak yazdırabilirsiniz. Bu arada eğer BIOS üstünde karıştırırım diyorsan F8 ile boot edilecek sürücüyü seç. Senin için daha kolay olacaktır.

Windows 8.1'in orjinalini internetten, ücretsiz bir şekilde bulamazsınız. :) Bunun için buradan tam sürümünü satın almanız gerekir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi günler!

(SyPer teşekkür ederim. Sen anladın. ;) )

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı