Çözüldü Windows 8 Kurulumda etkinleştirme kodunu kabul etmiyor

• Konuyu başlatan Ardaa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 4B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ardaa

Hectopat
Arkadaşlar dün BIOS güncelledim ve şimdi de Windows 8 kurmak için her şeyi kusursuz yaptım. Windows 8 ISO Dosyasını USB Belleğe Yazma - YouTube Bende bu videodaki aynısını yaptım. Benim elimde olan Win8 sürümü "Msdn Windows Final Türkçe 64 Bit" yani videodakinin aynısı. Benim sorunum yükleme ekranı falan geldi. Sorunum Win8 etkinleştirme kodunu kabul etmiyor ve yüklemeye devam edemiyorum. Şuan kullandığım işletim sistemim Win7 Ultimate 32 bit. https://www.technopat.net/forum/windows-8-1/29656-windows-8-1-rtm-turkce-indirme-baglantilari.html Bu konudaki 2. mesajda bulunan kodları bulup ikisinide denedim kabul etmedi ve https://www.technopat.net/forum/windows-8-1/5166-adim-adim-windows-8-kurulumu.html bu linkte paylaşılan kodu da denedim olmadı. Yani şu etkinleştirme kodunu bulur musunuz. Kodu etkinleştiremediğim için devam edemiyorum.

Arkadaşlar internetten buldum keyi oldu. Şuan Win8 64 bit kullanıyorum ama size bir şey soracağım. Masaüstünde sağ altta Windows 8 Build 9200 yazıyor. Bu ne anlama geliyor ve eğer 8.1 ile farkı sadece başlat menüsüyse kurmaya gerek duymuyorum.

Arkadaşlar internetten buldum keyi oldu. Şuan Win8 64 bit kullanıyorum ama size bir şey soracağım. Masaüstünde sağ altta Windows 8 Build 9200 yazıyor. Bu ne anlama geliyor ve eğer 8.1 ile farkı sadece başlat menüsüyse kurmaya gerek duymuyorum.

Masaüstünde sağ altta Windows 8 Build 9200 yazıyor. Bu ne anlama geliyor.
1.Çünkü etkinleştirme yapılmadı onun için o yazı çıkıyor.
2.Windows 8.1 kur güncell olanı odur.

Korsan oyunların güncelleme rehberi varda, "Tarihin en iyi işletim sistemi" diye anılan Win8'in nasıl etkinleştirileceğini öğrenemeyecek miyim?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı