Windows 8 Kurulumda Yeni Bolüm Oluşturamadık

RonaldPeterson

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Windows 8 kurulumunda gelişmiş sekmesinde formatladım. Ama yeni oluştururken sistem ayrıldı bölümü olmuyor yeni diyorum birincil yapıyor ama olmuyor. Yeni bölüm oluşturamadık diyor. Nasıl düzeltebilirim Windows 7'yi sildim çoktan ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleyeceğin bölümü önce biçimlendir, yani o kısımdaki tüm veriler silinip gidecek. Sonra o bölümü seçip İLERİ seç kurtarma bölümü (350Mb. civarı) ayrılacak.

Bu şekil olmaz ise kuracağın bölüm üzerini işaretle 'Yeni' tıkla 350 (MB) miktarını seç, kendin sistem bölümünü ayır.

Yükleyeceğin bölümü önce biçimlendir, yani o kısımdaki tüm veriler silinip gidecek. Sonra o bölümü seçip İLERİ seç kurtarma bölümü (350Mb. civarı) ayrılacak.

Bu şekil olmaz ise kuracağın bölüm üzerini işaretle 'Yeni' tıkla 30.000 (MB) miktarını seç, kendin sistem bölümünü ayır.

Bende bir tane 500 gblik harddisk var yeni var 350000 yaziyorum c yi olusturuyorum burda sistem bolumunu olusturmuyor senin dediklerinide denedim "yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadik. Daha fazla bilgi içim kurulum günlüğu dosyasina bakin." Diyor

35Gb C ayırdıktan sonra üzerine tıkla 'Yeni' seç karşına o bölümün MB değeri (350.000 gibi)çıkacak değiştirmeden onayla. Sonra otomatik 350MB.'lık bölüm gelecek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı