Windows 8 Metro Arayüzündeki Uygulamalar

Can1996

Hectopat
Windows 8'de başlangıç arayüzündeki (Metro) uygulamalar Lag yapar mı ? Bu konu hakkında bilgi verir misiniz ? Sistemimin özelliklerim şöyle ;

• 8 GB Corsair Vengeance RAM 1600 MHZ

• 1 GB Sapphire HD 6800 Serisi 256 Bit Ekran Kartı

• Seagate 500 GB HDD 32 MB önbellek, 7200 rpm
  • Amd FX-4100 4 çekirdekli 3.6 Ghz 12 MB önbellekli
  • Gigabayte FXA UD5 Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuş başlığıyla, konu içeriğinin alakası var mı sence?

Öncelik sistem özelliklerini belirt. Ben bugün Intel Pentium 4'e w8 kurdum. Metro arayüzdeki uygulamalar yaklaşık 20 saniyelik bekletmelere sebep oluyordu.

Ben ilk kurduğumda olmuştu. Mağaza güncellemelerini almıştım. Sorun kalmamıştı. Zaten sen Metro arayüzünü açmadığın sürece güncellemiyor Internet gerektiren bilgileri. Ama dediğim gibi, mağaza ambleminde bulunan rakamlar, kaç adet uygulama güncellemesinin olduğunu gösterir. Onları almayı unutma.

Sürekli Recep Abi başlıklı konular açma lütfen. Başlık metni anlatmaya yönelik olmak zorunda. Ayrıca bu forumda herkese Recep Baltaş yetişemez. Burası bir forum ve sorununuz hakkında bilgi sahibi olan herkes cevaplayabilir.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı