Windows 8 mi? Windows 7 mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeş COD BO 2 en düşük ayarda bile kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
egemen bn win 7 olayını bn söledim ayrıca 64 bit format atılır dedim ama sen harbi pc den anlamıyorsun doğru sende bi sıkıntı yok sana öğretenlerde sıkıntı var bnm ekran kartım engt 430 nette bu ekran kartına sövüp sövüştürmüşler dimi birde bak bu ekran kartı bnm arkinin ekran kartından kötü o ekran kartı crysis 3 açmaz demişsin nası oluyorda bnm ekran kartı crysis 3 ü düşük ayarda kasmıyor onunki açmıyacak bn ona şaşırdım bak bnm sistemi yazıyorumm

intel pentium dual core e 2140 1.6 ghz 1,8 ghz oc ile 3 gb ram engt 430 ekran kartı 17 ekran crt monitör 8 senelik pc hemen hemen bn bu bilgisayrla crysis 3 oynuyosam kasmadan o bilgisayar crysis 3 ünün ..... .... ki o pc crysis 2 yide kasıyorrr sus alkışla fatih reizzz :)

Crysis 3'ü hangi çözünürlük ve ayarlarda oynuyorsun ?

Shoktan kardeşim kurallara lütfen uyar mısın!

Masaüstü bilgisayarlardaki ekran kartlarıyla dizüstü ekran kartlarını kıyaslayan (Hele ki o APU ile karışık ekran kartını) o sersem arkadaşın bir daha buralara uğramasın. Gitsin kumla oynasın. Başka forumlarla karıştırmasın burayı asabımı da bozmasın benim. Konuyu kilitliyorum. Bir böyle terbiyesiz herifler eksikti forumda zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı