Windows 8 oyunlarda grafik sorunu

aslanilker

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 8 kurdum. (Oyun oynarım genelde, performansın artabileceğini düşünerek bir bakıma meraktan da denebilir.) :) Fakat işler istediğim gibi gitmedi. Yüklediğim tüm oyunlarda grafik bozukluğu meydana geliyor. Ekran kartını güncelledim, tüm güncellemeleri de yaptım fakat sorunum düzelmedi.

fjucr.png

Mesela Euro Truck Simulator 2 oyunundan bir kare. Grafikler kırılmış ve paramparça olmuş gibi. Daha detaylı görebilmeniz içinde bir de dış kameradan çektim.

fjuf2.png

Sorunum bu. Bu forumda da gördüm aynı hata olanı fakat dediklerini yaptım, bir sonuç elde edemedim.

Sistem özelliklerimi de yazayım;

CPU Türü : DualCore AMD Athlon 7750, 2700 MHz (13.5 x 200)
Görüntü Bağdaştırıcısı : ATI Radeon HD 4300/4500 Series (Engineering Sample - WDDM v1.1) (512 MB)
Anakart : FOXCONN A6VMX

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Windows 8'den Wwindows 7'ye dönmeli miyim acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. 2 kere kurdum hatta bu oyunu fakat sorunum hala devam etmekte arkadaşım. Çoğu siteye baktım dediklerini uyguladım fakat bir düzelme söz konusu değil. Eğer sorun devam ederse Windows 8'e elveda demenin vakti geldi :(

Evet AMD'nin kurdum. Bir FOXCONN kuramadım. CD'de var fakat CD takınca bilgisayar algılamıyor Windows 8'de :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı