Windows 8 Paint Açılmıyor

onurdinsever

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar . Benim size bir sorum olacak . 10.06.2012 tarihinde Lenovo Ideapad Y570 model bilgisayarı aldım.

puh1f.jpg

Grafik Kartım GT555M (Intel HD Graphics 3000) , Ram 1333Mhz 4gb , 750gb HDD , 32gb SSD , Windows 7 Home Premium x64
Windows 8 ' in indirimli fırsatlarından yararlanmak istedim ve bir Windows 8 dvdsi edindim. Kurulumu yükseltme olarak yapmak istediğimde mavi ekranda (Üzgünüz . Kişileştirme sorunu . Sisteminiz yeniden başlatılıyor.) diyor . Sistem yeniden başlıyor ve 2 seçenek çıkıyor . 1)Windows , 2)Windows Kur . Hiçbir tuşa basmıyorum sistem Windows 7 olarak başlıyor ve herşey eskisi gibi oluyor. Windows kur dersem tekrar aynı hatayı alıyorum.

Forumun tavsiyelerine uyarak Özel kurulum yapıyorum. 750 gb + 32gb ssd de hdd ile ssd birleştirmekte zorlanmıştım neyse ki onu çözdüm. Şimdi burada da sorunum şu . Sistem kurulumunda şifreyi giriyorum. Devam ediyor. Sistem kuruluyor . Sağ alt köşede Windows 8 build ...... tarzında yazı çıkıyor . Yani etkinleştirilmediğini söylüyor. Bunu bir siteden çözümünü regedit üzerinden birkaç ayar ile bulmuştum . Sonra birşey fark ettim paint açmaya kalktığımda hata alıyorum. Şuan windows 7 deyim hatanın ne olduğunu not edemedim. İnternet Explorer da ise üzerine tıkladığımda (masaüstünde) tepki vermiyor veya metro arayüzündeki de tepki vermiyor ama güncelleme yaptığımda Internet Explorer düzeliyor paint düzelmiyor.

Sorunlarım bunlar. Şimdiden , ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Merhaba Recep Abi. Sorum şu aslında Wİndows Y DEN Windows 8 e yükseltme sorunu yaşıyorum . Yükseltme gerçekleştirilemedi diyor .

mavi-ekran_373480.png

Tarzında . Çözümü ne olabilir Recep Abi. Şimdiden sağol

Windows 8 yükseltme yapamıyorum. Bu yüzden windows 8 kurulu değil. Windows 7 de ise Bilgisayarım/C:/Windows içerisinde dediğiniz gibi klasör yok Recep Abi.

pvy6j.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı