Windows 8 sanal android kurma sorunu

Tunahan Çökmez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, PC'ye VirtualBox ile sanal android kurmak istedim. @Recep Baltaş videosunu aynısını yaptım. ''ınstallatıon-İnstall Android-x86 to harddisk enter'' Tıkladıktan sonra kodlar geliyor ve tekrar aynı yere atıyor yeniden başlatıyor. Yardım eder misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar pcye VirtualBox ile sanal android kurmak istedim @Recep Baltaş videosunu aynısını yaptım
ınstallatıon-İnstall Android-x86 to harddisk enter tıkladıktan sonra kodlar geliyo ve tekrar aynı yere atıyo yeniden başlatıyor yardım ?
Kurduktan sonra açılırken VirtualBox'tan Android kurulum dosyasını ( .iso formatında mı bilmiyorum, kurulum dosyasından bahsediyorum. ) çıkar. Sonra bir daha başlat, belki olur.

hiç bişey anlamadım :)
Sorun değil :) Tek tek gidelim o halde. Önce VirtualBox'a kurulum dosyasını takıp kuruyoruz. Sonra yeniden başlatırken sorun çıkıyor. Bunun nedeni büyük ihtimal kurulum dosyasının hala VirtualBox'a takılı olmasından. O dosyayı VirtualBox'tan çıkartıp, yeniden başlatın sistemi. ( yeniden kurmayın )

Kardeşim, entere basıyorum ve kodlar geldikten sonra şuraya atıyor:

7V8y1v (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı