Windows 8 Satın Alma ve Yükseltme İşlemleri

grc8213

Hectopat
Yer
Kayseri
Buradaki en önemli soru: orjinal olmayan Windows 7 Loader'lı bir PC'ye 79 TL'ye yükseltebiliyor muyuz ? Ya da yükseltince bir daha sorun çıkıyor mu ? Window'sun hattını aradığımda sıfır ürün için mağazalardaki fiyat geçerli dediler.

grc8213

Hectopat
Yer
Kayseri
İlk konu yanıtındaki 4. soruma yanıt verebilecek var mı? Şayet en merak ettiğim o. :)

Windows'un Türkiye hattını aradım ve o dosyanın tekrar indirilebileceğini söylediler. Mailine gelen koduda girip orijinal olarak devam edebiliyorsun sanırım.

Buradaki en önemli soru: orjinal olmayan Windows 7 Loader'lı bir PC'ye 79 TL'ye yükseltebiliyor muyuz ? Ya da yükseltince bir daha sorun çıkıyor mu ? Window'sun hattını aradığımda sıfır ürün için mağazalardaki fiyat geçerli dediler.
Denedim evet oluyor ve orijinal olarak kullanabiliyorsunuz bilginize arkadaşlar.

lawrence

Hectopat
Yer
İstanbul
Dosya boyutu 3 GB olduğu için kota konusunda şimdiden uyarıyor sizi ;) kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz.

Merhaba Recep abi ben bilgisayarıma windows 8 yükleyeceğim de bu yeni bilgisayarlar için 29 liraya yükseltme oluyormuş ne zamana kadar geçerli ? ve hangi tarihten sonra alınan bilgisayarlar yeni sayılıyor ?

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Yer
Ankara
Kampanya bitti diye biliyorum.

Yukarı