Windows 8 Tarayıcı Resimleri Yanlış Yüklüyor

FDzeus

Hectopat
Yer
Aydın
Merhabalar, Windows 8'den kaynaklandığına emin olduğum bir sorunu size sormak istiyorum. Windows 8 PRO x64 kullanıcısıyım. Bugün kurdum ve sorunum bu:

tq6gv.png

Resimler birbirine girmiş, yazılar okunmuyor falan falan. Bütün her şey güncel internet sitelerinden de araştırdım bir çaresini bulamadım yardımcı olursanız çok sevineceğim... Yazıları bile doğru düzgün yazmıyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey güncel! Nasıl yükleyebilirim, önizleme sürümü falan bir şeyler diyorlar? 8.1'i yüklediğimde, bana 30 gün içinde key girin zımbırtısı çıkacak mı? Bir de tekrar mı formatlamam lazım PC'yi?

Mağazadan yükleyebilirsin. Ayrıca format atmana gerek yok. Bildiğim kadarıyla kadar 8.1'i etkinleştiren bir araç mevcut değil.

Final sürümü mevcut. Yükseltme seçeneği ile veya güncelleştirme ile kurabilirsin. Zımbırtı dediğin şey yasal ve doğru olan bir şey. Lisans satın almalısın. Ayrıca nereden biliyorsun her şeyin güncel olduğunu ? Sağ alt köşede gözüken Iobit'in "zımbırtı" driver bulma aracı ile mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Final sürümü mevcut. Yükseltme seçeneği ile veya güncelleştirme ile kurabilirsin. Zımbırtı dediğin şey yasal ve doğru olan bir şey. Lisans satın almalısın. Ayrıca nereden biliyorsun her şeyin güncel olduğunu ? Sağ alt köşede gözüken Iobit'in "zımbırtı" driver bulma aracı ile mi ?

Nvdia sitesinden driver'ı indirdim, Ethernet kartı driver'ı da sorunsuz. Windows Uptade'lerini de yaptım.
Tek yapamadığım, Win8 güncelleştirmesini indiriyorum, sonra interneti bulamadı diyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

F5 yapınca düzelmiyor mu veya çerezleri silince?

Yok, düzelmiyor...

- - - Güncellendi - - -

Sorunu çözdüm yani windows çözdü :D
2-3 defa mavi ekran verdi yani açık mavi ekran :D
Sonrasında düzeldi, yüklediğim windows'la ilgili bir şey bence.
Allah'ını seven Windows 8.1 TR x64 MSDN Final iso dosyası bulsun bana :D

- - - Güncellendi - - -

KMSano adlı 3. parti programı bilgisayarınıza kurmayın! Ondan kaynaklı bir sorun!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı