Windows 8 Torrent

Teşekkür ederim. Bende aynı şekilde kullanıcam :)

- - - Güncellendi - - -

Oyun deneyeceğim birazdan. Acaba Oynadığım oyunda isimler gözükmüyor ama arkadaşımın bilgisayarında gözüküyordu. Mesela yarışçı isimleri var ANGEL vb. Ama ben YAARRR çıkıyor bakalım o durumda düzeldi mi.

Start8 Sakın kurma ben bir deneyeyim kurayım dedim, metro arabirimini bozdum. Açılmadı. :D

Start8 Sakın kurma ben bir deneyeyim kurayım dedim, metro arabirimini bozdum. Açılmadı. :D

İkanızın için teşekkürler kurmadım.

- - - Güncellendi - - -

YAARR sorunu Crack'den kaynaklanan bir problemdir. Sıkıntıyı şöyle çözdüğünü söylemiş Crack'in altındaki yorumlarda bir kullanıcı :

multiplayerz.png

İşin enteresan olan tarafı arkadaşımda bu oyun bu sorunu vermedi ve kendisinde olan Windows'u ben kurdum. Her şey aynı başka bir bilgisayarımda, ama onda da yar hatası var.

- - - Güncellendi - - -

İkanızın için teşekkürler kurmadım.

- - - Güncellendi - - -

İşin enteresan olan tarafı arkadaşımda bu oyun bu sorunu vermedi ve kendisinde olan Windows'u ben kurdum. Her şey aynı başka bir bilgisayarımda, ama onda da yar hatası var.

Şimdi bu maddelerden sadece 12.maddeyi arkadaşım uygulamamı söyledi. Bende öyle yaptım. "YAR" tamamen kalktı gözüküyor. Tek yarışta denedim. Hiç bir menüde karşıma gelmedi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı