Windows 8 UEFI ISO Dosyası

BaranOyunda

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Elimde Win. 8 key var fakat CD yok. Win. 8 UEFI iso dosyasını nerden bulabilirim? Win. 8.1 de denediğimde kabul etmiyor. Win 8 kurum 8.1'e güncelleyeceğim.

Bu arada Tapatalk' tan aynı konuyu açtım ama konularda gözükmüyor. Nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal Windows 8 dosyaları ile UEFİ kurulumu yapabiliyor. Sadece UEFİ kurulumu için önyüklenebilir flash bellek oluşturmanız gerekiyor.

Ben her yerde araştırdım fakat Win 8 bulamadım. Her yerde Win 8.1 iso dosyası var. 8.1' de deneyince kabul etmiyor. Win 8 iso dosyası bulamıyorum.

Muhtemelen Windows 8 Single Languege lisansınız var.
Single language için orijinal .isoyu googleda "Windows 8.1 (Single Language ve PRO) Orijinal ISO İndir" sorgusunu aratarak 2. sonuçtan (Asla 1. değil) edinebilirsiniz.
Merak etmeyin bende aynı şeyleri yaşadım (8, 8.1 sorunu) BIOS'da gömülü olan keyi otomatik algılar ve kurulum yapar. İnternete bağlandığınızda otomatik etkinleşecektir.
İlgili siteye doğrudan bağlantı veremediğim için üzgünüm ancak hiçbir yasadışı durum yoktur güvenle kullanabilirsiniz. Zaten bahsettiğim adrese girdiğinizde bunu sizde fark edeceksiniz.

Kardeş windows kodum laptopum ile geldi daha sonrasında laptopa win 7 sartın aldım. Şimdi bir programla windows 8 keyini biostan buldurdum win 8'i babamin bilgisayarina kuracağım fakat kodu kabul etmiyor. Ama halbuki windows kurulum dosyasını windowsun sitesinden indirdim.

Ordam olmayınca burdaki isodan denedim. Yine kodu kabul etmedi. Fakat sosyalde bana kullanabilirsin demişlerdi o kosu. Bende anlamadım.

Lisansınız OEM ilk kurulduğu veya üzerinde kurulu geldiği bilgisayara özeldir o lisansı sadece beraberinde satın aldığınız laptop ile kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı