Windows 8 ve Sis Mirage 3 Ekran Kartı

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Windows 8 bir kenara, Sis Mirage 3 ekran kartının Windows 7 sürücüsü dahi yok. Vista sürücüsünü kurduğunuzda ise Metro arabirimi siyah bir hal alıyor. SiS'in de bu saatten sonra sürücü çıkaracağını hiç mi hiç sanmıyorum. Eğer Mirage 3 ekran kartlı Casper, Arçelik veya BenQ marka bir bilgisayarınız varsa kendinize bir iyilik yapın ve bu işkence cihazlarından kurtulun.

Kandırıyo kandırıyo:D
Siz cihazlarınızı çöpe atınca, gidip çaktırmadan kendisi alacak:)
Kurun bu eski cihazlarınıza iyisinden bir linux bol bol keyfedin.

Ben yurtdışından almıştım benim garibanı :) Hala onu kullanıyorum imzam da gözüktüğü gibi üretimi varmıdır onu bilmem. İşletim sistemi W7 Ultimate bir sürücüyü zorla bir siteden buldum ve yedeğime aldım ama bildiğim sonradan Recep Baltaş siteye eklemişti. Windows 8 ne yapar derseniz sanki zorlanır gibi geliyor :)

- - - Güncellendi - - -

Recep Baltaşın açtığı ilgili konu

https://www.technopat.net/forum/diz...raphics-driver-2011-ekran-karti-surucusu.html

Konuyu ben de araştırdım ve her zamanki gibi bilgiyi kaynağından edinmek için Silicon Integrated Systems ile iletişime geçtim. Kendileri, Microsoft'un bile bu ekran kartına sürücü yapmalarını istemediğini belirtti :)

Dear Sir:

Sorry that SiS Mirage 3 product was phased out for a while. Microsoft also did not allow this product to support Windows 8 due to new specification requirement. Thus, SiS plan not to support Windows 8 in Mirage 3 product.

Best Wishes,

Nelson Lee

Silicon Integrated Systems Corp.

Hortlatıyorum ama SiS Mirage 3 Graphics Drivers Download for Windows 7, 8, XP, Vista
Burdan indridiğim driver ile 1440x900 monitörde kullanıyorum windows 8 i pc bozulduğu için mecburum. Bu eski pc windows 7 den kat ve kat daha performanslı çalışıyor. Belli bir seviyede linux bilginiz yoksa sakın linux kurmayın. Windwos ta bile driver zor bulunurken linuxun nerden bulacaksın. Ben kurmuştum Ubuntu 14.04 LTE. Meğer en berbat ubuntu sürümüymüş. Ekran kartı driverınıda yükleyemedim. En stabil ve performanslı sistem win 8 bırakın linuxu şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hortlatıyorum ama SiS Mirage 3 Graphics Drivers Download for Windows 7, 8, XP, Vista
Burdan indridiğim driver ile 1440x900 monitörde kullanıyorum windows 8 i pc bozulduğu için mecburum. Bu eski pc windows 7 den kat ve kat daha performanslı çalışıyor. Belli bir seviyede linux bilginiz yoksa sakın linux kurmayın. Windwos ta bile driver zor bulunurken linuxun nerden bulacaksın. Ben kurmuştum Ubuntu 14.04 LTE. Meğer en berbat ubuntu sürümüymüş. Ekran kartı driverınıda yükleyemedim. En stabil ve performanslı sistem win 8 bırakın linuxu şimdi.
Aynı ekran kartına sahibim de wimdoes 8.1 için Sis Mirage 3 Graphics sürücüsü bulamadım yani sağlam bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı